Whatsapp Sohbeti BaşlatSanal Sunucu Hizmeti

Sanal sunucu hizmeti, fiziksel sunucuların yerine kullanılabilecek sanal sunucular sunan bir hizmettir. Bu hizmet, kullanıcıların sanal sunucuların yapılandırmasını, performansını ve kapasitesini kontrol etmelerine olanak tanır. Sanal sunucular, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre yapılandırılabilir ve büyütülebilir veya küçültülebilir.

Sanal sunucu hizmeti, bulut teknolojisi tabanlıdır ve bulut sunucuları üzerinde çalışır. Bu, kullanıcıların sunucu yapılandırması, bakım ve güncelleme gibi işlemlerle uğraşmak zorunda kalmadan sunucuları kullanmasını sağlar.


ÜSTÜN BULUT TEKNOLOJİSİ

Gelişmiş Sunucu Altyapısı

Üst düzey gelişmiş donanım altyapısı ile sunduğumuz en iyi Sanal Sunucu hizmetlerinde %99.9 uptime garantisi verilmektedir.
  • Intel® Xeon® Yeni nesil işlemciler

  • Tier III+ Veri merkezi

  • Özel Kaynaklar Paylaşımsız size özel

  • 4x Daha Hızlı Yükleme Süresini AzaltınTeklif Formu
Size yardımcı olmak için buradayız! Sadece bir kaç detay sonrasında "Sanal Sunucu Hizmeti" ile ilgili teklif talebinize yanıt verebileceğiz.
Teklif Talebi Gönder
Cloud Yedekleme
Yedekleme Ve Geri Yükleme
Sanal sunucular, verilerin yedeklenmesi ve geri yüklenmesi için kolay bir yol sunar, çünkü veriler, bulut depolama hizmetlerinde yedeklenebilir.

Verilerinizin bulutta yedeklenmesi, veri güvenliğinin ve iş sürekliliğinin sağlanmasının garantisi olarak görülür.
Yedekleme işlemi tamamen otomatiktir.
İnternet bağlantınız olduğu sürece, nerede olursanız olun ofisinize gitmeden verilerinize istediğiniz zaman erişilebilirsiniz.
Sanal Sunucu Avantajları

Sanal sunucu hizmeti, veri merkezleri, e-ticaret, web uygulamaları, veri depolama ve benzeri amaçlar için kullanılabilir. Ayrıca, sanal sunucu hizmeti, esnek ve maliyeti düşük bir çözüm sunar ve kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ölçeklendirilebilir.
Erişilebilirlik
Sanal sunucular, internet bağlantısı olan her yerden erişilebilir.
Esneklik
Sanal sunucular, fiziksel sunuculara göre daha esnek ve kolayca ölçeklendirilebilir. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre sunucuların büyüklüğünü ve performansını değiştirebilir.
Maliyet
Sanal sunucular, fiziksel sunuculara göre daha uygun maliyetlidir, çünkü sunucu yapılandırması, bakım ve güncelleme gibi işlemler dahil sunucu sağlayıcı tarafından yapılır.
Güvenlik
Sanal sunucular, fiziksel sunucular kadar güvenli değildir, ancak sunucu sağlayıcıları, sunucuları güvenli hale getirmek için güvenlik duvarı, güvenlik duvarı yapılandırması ve diğer güvenlik önlemlerini uygulayabilir.
Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan soruları bu alandan görüntüleyebilirsiniz. Hala sorularınız var ise iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kullanıcının sanal sunucusuna her yerden ve her zaman erişmesini sağlayan, bir sunucunun kaynaklarının bölümlere ayrılarak kullanıcılara sunulmasını sağlayan bir sanallaştırma teknolojisidir.

Altyapımızda internet erişimlerimiz 2x10G Turkcell , 2x10G TTI, 2x10G Telecom Italia, 2x10G Superonline ve 2x10G Vodafone ISP'leri üzerinden sağlanmaktadır. Sunucunuza erişim en hızlı rota üzerinden operatör otomatik seçilerek olmaktadır. Olası bir erişim sağlayıcısında kesinti yaşanması durumunda trafik otomatik olarak alternatif operatörlere kaymaktadır. Elektrik, iklimlendirme ve network sistemleri verimerkezinde 2N+1 aktif yedekli olarak planlanmış olup diğer yandan verimerkezinde bulunan su baskını, yangın algılama ve engelleme sistemleri hizmetin kesintisiz olmasını mümkün kılmaktadır.
BİZE ULAŞIN
DataKobi Cloud çözümleri ile işinizi büyütmeye başlayın.
Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

0 312 945 36 42 WhatsApp Sohbeti Başlat

İletişim Formu
Size yardımcı olmak için buradayız! Sadece bir kaç detay ile mesajınıza yanıt verebileceğiz.
Formu Gönder