Whatsapp Sohbeti BaşlatCloud Yedekleme

Cloud backup (bulut yedekleme), bir işletmenin verilerini internet üzerindeki bir bulut depolama hizmeti tarafından yedeklenmesi anlamına gelir. Bu yedekleme, işletmenin fiziksel cihazlarındaki verilerin yanı sıra sunucular ve diğer IT kaynaklarının verilerinin de yedeklenmesini içerebilir. Bulut yedekleme, verilerin korunması ve geri yüklenmesi için esneklik, scalability ve kolaylık sağlar.


ÜSTÜN BULUT TEKNOLOJİSİ

Cloud Yedekleme Özellikleri

Sizin ve şirketiniz için önemli dosya, klasör ve belgeleri depolamak ve insan hatası, sabit sürücü arızası, çalınan cihazlar ve kötü niyetli saldırılara karşı korumak için en uygun çözümdür.
  • Kurulum Kolay Kurulum, Hızlı Yapılandırma

  • Yedekleme Full Yedekleme, Otomatik Yedekleme

  • Kurtarma Gelişmiş Sıkıştırma, Hızlı Geri Yükleme

  • Çok Kullanıcı Aynı Ortam, Birden Fazla KullanıcıTeklif Formu
Size yardımcı olmak için buradayız! Sadece bir kaç detay sonrasında "Cloud Yedekleme Hizmeti" ile ilgili teklif talebinize yanıt verebileceğiz.
Teklif Talebi Gönder

Cloud Yedekleme Avantajları

Bu özellikler, her ne kadar sanal sunucuların fiziksel sunuculara göre daha avantajlı olduğunu gösterse de, sanal sunucuların kullanımı, sunucu sağlayıcısının güvenilirliğine, güvenliğine ve performansına bağlıdır, bu nedenle sunucu sağlayıcısı seçerken dikkatli olunmalıdır.

Esneklik

Sanal sunucular, fiziksel sunuculara göre daha esnek ve kolayca ölçeklendirilebilir. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre sunucuların büyüklüğünü ve performansını değiştirebilir.

Maliyet

Sanal sunucular, fiziksel sunuculara göre daha uygun maliyetlidir, çünkü sunucu yapılandırması, bakım ve güncelleme gibi işlemler dahil sunucu sağlayıcı tarafından yapılır.

Güvenlik

Sanal sunucular, fiziksel sunucular kadar güvenli değildir, ancak sunucu sağlayıcıları, sunucuları güvenli hale getirmek için güvenlik duvarı, güvenlik duvarı yapılandırması ve diğer güvenlik önlemlerini uygulayabilir.

Erişilebilirlik

Sanal sunucular, internet bağlantısı olan her yerden erişilebilir.

Yedekleme ve Geri Yükleme

Sanal sunucular, verilerin yedeklenmesi ve geri yüklenmesi için kolay bir yol sunar, çünkü veriler, bulut depolama hizmetlerinde yedeklenebilir.

Kazara Silinme

Sizin veya şirketiniz için önemli bir dosyanın kazara silinmesi geri dönüşü olmayacak zararlara neden olabilir.

Güvenilir ve Uygun Maliyetli Cloud Yedekleme Hizmeti

Kritik dosya ve klasörlerinizi yedeklemenin en esnek ve uygun maliyetli yoludur. Cloud yedekleme özellikleri sayesinde, yüksek verimlilikte bir yedekleme hizmeti almanızı sağlar.
Sertifikalı Güvenlik
Veri merkezleri en son felaket önleme teknolojilerini kullanarak 7/24 güvenlik sağlar.
Ransomware Koruması
Lisanslı ve güncel yazılımlar ile fidye tehditlerini tespit eder ve korur.
Üst Düzey Şifreleme
Verileriniz depolanırken veya aktarılırken AES-256 şifreleme ile korunur.
TIER-III+ Veri Merkezi
Bugün size mümkün olan en yüksek kullanılabilirlik düzeyini sunuyor.
Sanal Sunucu Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettikleriniz mi var?
Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz ile ilgili sıkça sorulan soruları bu alandan görüntüleyebilirsiniz. Hala sorularınız var ise iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Cloud yedekleme veya bulut yedekleme, herhangi bir cihazdan online bağlantı ile eriştiğiniz güvenilir bir ortamda veri depolama yöntemidir.

Altyapımızda internet erişimlerimiz 2x10G Turkcell , 2x10G TTI, 2x10G Telecom Italia, 2x10G Superonline ve 2x10G Vodafone ISP'leri üzerinden sağlanmaktadır. Sunucunuza erişim en hızlı rota üzerinden operatör otomatik seçilerek olmaktadır. Olası bir erişim sağlayıcısında kesinti yaşanması durumunda trafik otomatik olarak alternatif operatörlere kaymaktadır. Elektrik, iklimlendirme ve network sistemleri verimerkezinde 2N+1 aktif yedekli olarak planlanmış olup diğer yandan verimerkezinde bulunan su baskını, yangın algılama ve engelleme sistemleri hizmetin kesintisiz olmasını mümkün kılmaktadır.
BİZE ULAŞIN
DataKobi Cloud çözümleri ile işinizi büyütmeye başlayın.
Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

0 312 945 36 42 WhatsApp Sohbeti Başlat

İletişim Formu
Size yardımcı olmak için buradayız! Sadece bir kaç detay ile mesajınıza yanıt verebileceğiz.
Formu Gönder